O nás

O Propagaci MASTR

Reklamní agentura a IT studio

Naše reklamní agentura je připravena poskytnout vám kompletní reklamní servis od kreativního návrhu až po samotnou fyzickou realizaci. Při naší práci klademe důraz na požadavky klienta,spolehlivost a včasné plnění svých závazků. Svěřte svoji propagaci a reklamu našemu kvalifikovanému a plně kompetentnímu kolektivu spolupracovníků! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí. Kromě tištěné reklamy nabízíme nově i tvorbu webových stránek a propagaci na internetu.

0%
Grafika
0%
Webové stránky
0%
Polepy aut
0%
Tisk letáků a vizitek

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Chcete, aby bylo vidět, co děláte? Pouhé logo dělá hodně v rozhodnutí, zda si vás člověk zapamatuje či nikoliv. Reklama je ideální řešení! Tištené materiály, polepy aut, výlohy, vizitky, logo, webové stránky, facebook - rádi pro vás vše vymyslíme a následně se o to budeme starat. Pomůžeme firmám i jednotlivcům se zviditelnit! Podívejte se na náš orientační ceník.  

Stáhnout ceník
Recenze

Co o nás říkají naši klienti?

S Mastrem spolupracujeme již léta, vše v pořádku. Potisk triček, vizitky, polepy aut a vizitek. Vše je ve špičkové kvalitě, za rozumnou cenu a rychle!

Jan

Vaše služby využívám pravidelně a jsem moc spokojený. Trička pro děti na tábor byla skvělá a za skvělou cenu. Moc děkuji.

Marek